Tugazeta

101 lat pani Stanisławy

Wyjątkowy jubileusz w gminie Lututów
2017-10-02 15:05
1 października Pani Stanisława Nawrocka, najstarsza mieszkanka Gminy Lututów, ukończyła 101 lat!
 
Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu Panią Stanisławę Nawrocką w poniedziałek odwiedził wójt gminy Marek Pikuła, sekretarz Magdalena Kaźmierska oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Alina Stefanowska. Goście złożyli czcigodnej Jubilatce najlepsze życzenia dalszych lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. Nie zabrakło również tradycyjnej lampki szampana oraz wspólnego śpiewania „200 lat”. Pan Wójt pogratulował Pani Stanisławie kochającej i troskliwej rodziny, która na co dzień wspiera i opiekuje się Jubilatką.  
Pani Stanisława jest w dobrym zdrowiu i zachowuje pogodę ducha. Miło było po raz kolejny zobaczyć ją w otoczeniu kochających i troszczących się o Nią bliskich. Wszyscy zabiegają i cieszą się aby ich  kochana mamusia, babcia i prababcia była szczęśliwa. 
 
Jeszcze raz składamy serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha na dalsze lata oraz doczekania następnych jubileuszy.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę