1 maja szykują potańcówkę

WIERUSZÓW
2022-04-20 07:32

1 maja zapraszamy Państwa na wieruszowski Rynek, na którym odbędzie się miła majowa potańcówka. Wraz ze Stowarzyszeniem Gloria Victis przygotowaliśmy małe wydarzenie taneczne - potańcówkę z naszymi żołnierzami. Zapraszamy młodych, starszych, mieszkańców Wieruszowa, amatorów tańca w parach i wszystkich, którzy lubią klimaty retro! Mamy nadzieję, że żołnierze będą obtańcowywać wszystkie Panie, a żołnierki Panów. Zapraszamy również dzieci, aby poznały tradycyjne mundury wojskowe, uzbrojenie. Podczas wydarzenia można poszukać skarbów wykrywaczem metali, pochodzić na szczudłach, zrobić fotki z naszymi żołnierzami.

Ponadto, do wydarzenia dołączają KGW ze swoimi wypiekami, jak i grillem. KGW Jutrków zaprasza na majowe kiełbaski, a KGW Cieszęcin - Kowalówka na pyszne domowe wypieki! Balony dla dzieci, wata, popcorn, lody , piwo i inne fajne rzeczy. Przyjdźcie również posiedzieć na Rynku. To może być całkiem miły dzień.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę