Remis w lidze trampkarzy

Relacja drużyny z Wieruszowa
2015-04-18 17:29

W dzisiejszych derbach powiatu wieruszowskiego sieradzkiej  okręgowej ligi trampkarzy C1 Prosna Wieruszów zremisowała na wyjeździe z zespołem UKS Gal Gaz Galewice 2:2 ( 2:1).

UkS prowadził już po 15 minutach 2:0 wykorzystując błędy obrony Prosny. Wiary i siły w dobry wynik dodał Bartek Grzesiuk, który w 40 minucie uderzył z woleja z 10metrow w samo okienko bramki Gal - Gazu. Wynik do przerwy 2:1. Na drugą połowę zawodnicy Prosny wyszli od razu skoncentrowani, wykonując swoje założenia taktyczne. To owocowało składnymi akcjami odcinającymi dojście przeciwników pod swoje pole karne. W 60 min źle lot piłki we własnym polu karnym ocenił bramkarz Prosny i faulował zawodnika Gal Gazu. Sędzia nie miał wątpliwości ze wskazaniem na "wapno". Jednakże zawodnik UKS przestrzelił rzut karny uderzając nad poprzeczką bramki pilnowanej przez Mikołaja Magaja. To tylko jeszcze bardziej zmobilizowało drużynę Prosny do walki o wywiezienie korzystnego wyniku. I tak w 68 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Mateusza Kaletę piłkę głową w siatce umieścił Gracjan Wojcieszko, doprowadzając do remisu. W końcówce drużyny chciały za wszelką cenę doprowadzić do
zwycięstwa jednakże wynik nie uległ zmianie. Remis dla drużyn w pełni zasłużony.

UKS GAL GAZ Galewice  - PROSNA Wieruszów 2:2 (2:1)

Skład Prosny: Magaj Mikołaj, Przybył Kuba, Hojeński Tomek, Bizuga Mateusz, Biegański Tobiasz, Owczarski Hubert ( 80' Górka Patrycja) Kaleta Mateusz ( 85' Weszka Kamil), Wojcieszko Gracjan, Imperowicz Kuba, Kopacki Krzysiu ( 90' Hojeński Mateusz), Grzesiuk Bartek.

Trener: Łukasz Jasiński