Porażka Prosny z Wartą Osjaków

Piłka nożna
2015-10-05 19:16

W ósmej kolejce spotkań klkasy A wieruszowska Prosna przegrała na własnym boisku z Wartą Osjakow 1:2, tracąc dwie bramki w końcówce spotkania. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Misztal w pierwszej połowie.

Prosna Wieruszów - Warta Osjaków 1:2 (1:0)

1:0 Misztal (22)

Prosna: Kaleta, Zawieja, M. Poprawa, Rzeźnik, Giery, Grajerz (56 Siatkowski), Błażejewski, Aplas (79 Zarych), Wróbel, Tomala (89 Betka), Misztal Trener Włodzimierz Dwernicki.

W spotkaniu dwóch spadlowiczów z klasy okręgowej trzxy punkty zgarnęli piłkarze Warty Osjaków. O wyniku spotkania zadecydowała końcówka , kiedy to goście w przeciągu 7 minut zdobyli dwie bramki. Do tego momentu Prosna prowadziła 1:0. W 26 min. po podaniu Dariusza Błażejewskiego strzałem z ok 20 m. obok bramkarza popisał się Matusz Misztal. Dość liczni kibice, którzy przybyli na stadion przy ulicy Sportowej opuscili go z pewnościa rozczarowani. Nasi piłkarze prowadząc ponad połowę meczu nie zdołali zdołali uratować nawet remisu. Było to drugie spotkanie pod rzad, w którym Prosna traci bramki w końcówce spotkania, a co za tym idzie również cenne punkty. W kolejnym spotkaniu wieruszowianie spotkaja się już w najbliższą niedzielę ze Startem  w Łubnicach.

Wyniki VIII kolejki

LZS Masłowice - Orzeł Galewice                                            1:1

LZS Wydrzyn - GLKS Biała                                                      1:1

Warta II Działoszyn - Start Łubnice                                        4:4

Prosna Wieruszów - Warta Osjaków                                     1:2

GKS Czastary - Słowian Dworszowice                                     1:8

Rolnik Skąpa - Czarni II Rząśnia                                             1:3

LZS Kurów - Zryw Ożegów                                                     4:0

LZS Łaszew - KS Osiek                                                          2:0