KS Gal-Gaz Galewice - LKS Czarni Rząśnia 2:1 (2:1)

1:0 Marcin Adamczyk (9 minuta)
2:0 Kamil Wójcicki (19 minuta)
2:1 Czarni Rząśnia (29 minuta)

KS Gal-Gaz Galewice: Olkusz - Tęsiorowski, Królikowski, Jaroch, Banaś - Kaczmarek (od 62 Szynklarz), Oszczęda, Adamczyk, Wójcicki - Górecki, Kalemba

Mecz trzeciej kolejki klasy okręgowej rozpoczął się od mocnego uderzenia Gal-Gazu. Po 19 minutach gospodarze prowadzili z Czarnymi Rząśnia 2:0. Gole zdobyli Marcin Adamczyk i Kamil Wójcicki. Po kolejnych dziesięciu minutach kontowa bramka gości. Do przerwy 2:1 i jak się później okazało wynik został ustalony już w pierwszej połowie, co nie oznacza że w drugiej odsłonie nic się nie działo. Rywale dążyli do wyrównania atakując coraz większą liczbą zawodników i momentami mieli przewagę. To jednak galewiczanie mieli najlepsze okazje do podwyższenia wyniku. Arbiter podyktował dwa rzuty karne dla Gal-Gazu jednak zarówno uderzenie Mariusza Kalemby jak i Marcina Adamczyka wybronił bramkarz Czarnych. Na szczęście nie sprawdziło się piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych sytuacjach i trzy punkty zostały w Galewicach!

Drużyna prowadzona przez trenerów Mariusza Marka i grającego - Marcina Adamczyka z 7 punktami zajmuję piątą pozycję w ligowej tabeli. Tyle samo punktów zgromadziły zespoły z miejsc od czwartego do drugiego, wyprzedzając Gal-Gaz lepszym bilansem bramkowym. Prowadzi KS Chojne z 9 punktami na koncie.

AKTUALNA TABELA

W czwartej kolejce Gal-Gaz zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek Victorią Skomlin. Mecz w najbliższą sobotę o 17:00.