łącznik, tugazeta
Wynajmę mieszkanie w centrum Wieruszowa ul. Warszawska 45 pow. - 60m.kw., piwnice i strych, CO, garaż, podwórko. Więcej informacji pod nr tel: 608 092 438 // Zatrudnię mężczyzn na kilka dni do prac porządkowych w lesie. Tel. 722 296 181 // Posiadam dom do wynajęcia firmie na noclegi. Dobra lokalizacja w Galewicach niedaleko nowobudowanej trasy S8. Kontakt: 668-42-97-42. // Sprzedam dom w Lututowie o powierzchni 150m. z budynkami gospodarczymi i garażami na działce 0,30ha. Kontakt po 15.00: 514396501






Wyszukiwanie

- w treści
- w tytule
- w zajawce(pod tytułem)
- w komentarzach


Ostatnie komentarze

Wójt jeździ rowerem to nie...
FlachowiecCzytaj »
Bida z nędzą !!! sld...
taki___jedenCzytaj »
Basiu ,marjan-tylko ja nie wiem...
kondzikCzytaj »
To co nam wydaje sie...
MarjanCzytaj »
Skoro jest tyle problemów z...
Tak odwagi braklo juz, pochowali...
basetlaCzytaj »
Zapraszamy do odwiedzania i aktywnego...
MustavaCzytaj »
Zastanawia mnie tylko jedno. skoro...
borubarCzytaj »






Reklamy
































Sfotografuj Lututów
2012-02-14 11:32
ZAPRASZAJĄ DO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

REGULAMIN GMINNEGO

KONKURSU  FOTOGRAFICZNEGO

„Lututów zimą i wiosną”

 

Organizator: Gmina Lututów i Gminny Ośrodek Kultury.

Cel: Celem konkursu jest ukazanie piękna swojej miejscowości i całej gminy, jej rozwoju, zmian i przeszłości zapisanej w starych drzewach, domach, kapliczkach i grobach. Pobudzenie do artystycznego patrzenia i wyrobienie odruchu uwieczniania  przemijających chwil.

Kategorie

wiekowe :    Konkurs organizowany jest w następujących kategoriach wiekowych:

                        Kat: klasy szkoły podstawowej

                        Kat: klasy gimnazjalne 

                       Kat: pozostałe grupy wiekowe

Warunki uczestnictwa: Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży gimnazjalnej oraz pozostałych grup wiekowych z terenu Gminy Lututów lub uczęszczających do szkół na terenie gminy Lututów. Każdy uczestnik konkursu składa do Gminnego Ośrodka Kultury 6 prac fotograficznych na dowolnym  nośniku w terminie do 31 maja 2012r.

Ocena i nagrody: Prace oceniać będzie komisja powołana przez organizatora w terminie 7 dni od złożeniu prac. Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone laureatom konkursu w terminie do 22 czerwca 2012 r.

Uwagi końcowe: Zdjęcia będą oceniane w dwóch kategoriach;

Gmina Lututów jej piękno, przemiany i zdarzenia,

Przyroda wraz ze zmieniającymi się porami roku i dnia. 

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy GOK od godz. 11 – 18. Tel. 43/ 8714 103



GALERIA:

Sfotografuj Lututów

KOMENTARZE [0]:

DODAJ KOMENTARZ
REDAKCJA PORTALU www.tugazeta.pl NIE ODPOWIADA ZA TREŚĆ KOMENTARZY ZAMIESZCZANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW.
Dodawanie komentarzy możliwe jedynie po zalogowaniu
Wersja elektroniczna gazety

Nr 113
Ostatnio dodane filmy

Reklamy













ubezpieczenia Wieruszów











malowanie proszkowe





strony internetowe Syców









OGŁOSZENIA | REKLAMA | KONTAKT
Copyright 2010-2012 Łącznik - Projekt i wdrożenie sklepy internetowe Kępno webmaster()tugazeta.pl / Online: 7