Remis na zakończenie rundy jesiennej

PROSNA WIERUSZÓW – GKS CZASTARY
2014-10-26 09:44

W meczu ostatniej kolejki kończącej rundę jesienną okręgowej ligi trampkarzy Prosna Wieruszów podejmowała na własnym boisku GKS Czastary.

Już na początku spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. W 8 minucie po faulu w polu karnym na Krzysztofie Kopackimi pewnie rzut karny wykonał Tomek Hojeński. 1-0 dla Prosny. Wieruszowianie kontynuowali ataki na bramkę przeciwnika, jednakże brakowało postawienia przysłowiowej kropki nad "i". W 30 minucie zemściło się to i po błędzie obrońców i bramkarza GKS strzela bramkę na 1:1. Taki wynik kończy pierwszą połowę. W drugiej odsłonie gra wyrównała się i obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do strzelenia

bramki. W 68 minucie po pięknej akcji indywidualnej prawym skrzydłem Huberta Owczarskiego bramkę strzeliła PATRYCJA GÓRKA - 2:1. Jesteśmy jedyną drużyną w lidze, gdzie występują dziewczyny- oprócz Patrycji gra także Kornelia Skolankiewicz, która weszła na boisko w 60 minucie i także zasługuje na gromkie brawa. Niestety brak koncentracji w samej końcówce meczu skutkował utratą bramki i w konsekwencji przy stanie 2:2 sędzia zakończył spotkanie.

Z powodu kontuzji nie grało 4 podstawowych zawodników Prosny: Imperowicz Jakub, Bizuga Mateusz, Grzesiuk Bartosz i Michalski Bartosz. Brawa dla zespołu za walkę i mobilizację. Po meczu odbyło się spotkanie z rodzicami i zawodnikami przy grillu.

Skład Prosny: Magaj Mikolaj, Przybył Jakub, Hojeński Tomasz, Biegański Tobiasz, Wojcieszko Gracjan, Owczarski Hubert, Kaleta Mateusz, Kopacki Krzysztof (Skolankiewicz Kornelia), Hojeński Mateusz (Mikołajczyk Jakub), Weszka Kamil (Lewandowski Jakub), Górka Patrycja.

Rezerwowi: Rudnik Piotr

Trenerzy: Łukasz Jasiński i Paweł Szandała