Przywieźli jeden punkt z Konopnicy

MLKS Konopnica - KS Gal-Gaz Galewice 1:1 (0:0)
2014-08-25 09:15

1:1 zremisowali zawodnicy Gal-Gazu w Konopnicy z tamtejszym MLKS - em. Pojedynek był dość wyrównany, choć pierwsza połowa z dużym wskazaniem na galewiczan, którzy chcieli być pierwszą drużyną, która w bieżacym sezonie urwie punkty gospodarzom. Gole do przerwy jednak nie padły, a po zmianie stron to rywale objęli prowadzenie, skutecznie egzekwując rzut karny. Piłkarze trenera Mariusza Marka do końca walczyli o korzystny rezultat. Wyrównanie przyszło dopiero w 90 minucie. Arbiter podyktował kolejną "jedenastkę" w tym meczu. Po zagraniu ręką zawodnika Konopnicy, skutecznym egzekutorem karnego był Mariusz Kalemba. Z przebiegu spotkania Gal-Gaz zasłużył na co najmniej remis. W drużynie wystąpił nowy/stary zawodnik. Damian Kaczmarek niegdyś bronił barw Gal-Gazu, a poprzednio występował m.in. w Warcie Sieradz i MKS - sie Kluczbork.

Bramki:

1:0 MLKS Konopnica - rzut karny (58 minuta)
1:1 Mariusz Kalemba - rzut karny (90 minuta)

KS Gal-Gaz Galewice: Olkusz - Okoń, Jaroch, Królikowski, Gabas - Kaczmarek, Oszczęda, Gwiazda , Namyślak (od 67 Śniady) - Wójcicki, Kalemba

Za tydzień znów mocnego przeciwnika będzie miała drużyna Gal-Gazu. W sobotę 30 sierpnia o godzinie 17:00, galewiczanie podejmą na własnym boisku Jutrzenkę Warta.