Przeważali całe spotkanie. Zremisowali

KS Gal-Gaz Galewice - LGKS Charłupia Mała 0:0
2014-10-26 19:22

Z jednego punktu wywalczonego z wyżej notowanym w tabeli zespołem z Charłupii Małej, z pewnością nie mogą być zadowoleni gospodarze. Galewiczanie przeważali praktycznie całe spotkanie, a gra toczyła się głównie na połowie rywali. Zwłaszcza w drugiej połowie Gal-Gaz stwarzał sobie bardzo dobre okazje do objęcia prowadzenia. Dwukrotnie z dystansu próbował Wojciech Chyra. Piłka jednak mijała słupek. Sytuacji sam na sam nie zamienili na gola również Rafał Wróbel i Damian Kaczmarek. Dwukrotnie bliski szczęścia był także Kamil Oszczęda. Po rzucie rożnym, po "główce" naszego zawodnika piłka trafiła w poprzeczkę, a kilkanaście minut przed końcem meczu, futbolówka po uderzeniu środkowego pomocnika trafiła w spojenie.

KS Gal-Gaz Galewice: Olkusz - Wójcicki, Królikowski, Cierkosz, Gabas - Chyra, Oszczęda, Gwiazda, Namyślak (od 73 Śniady)- Wróbel, Kaczmarek

2 listopada drugi z rzędu mecz na własnym boisku. Gal-Gaz o godzinie 13:00 podejmie beniaminka - ostatni zespół tabeli - LZS Masłowice.

W lidze okręgowej trampkarzy zmagania zakończyli zawodnicy UKS GALGAZ, którzy pokonali dziś Amatorów Zapolice 6:1! Młodzi piłkarze przezimują na pozycji lidera tabeli z minimum sześciopunktową przewagą nad drugim zespołem!