Uchwała Miejskiej Komisji Wyborczej w Wieruszowie z dnia 21 października 2014 roku w sprawie powołania OKW w celu przeprowadzenia wyborów do organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego w wyborach burmistrza Wieruszowa, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. Zobacz kto zasiądzie w Komisjach podczas Wyborów Samorządowych w gminie Wieruszów.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Wieruszowie
Krzysztof Zawadka – KW Platforma Obywatelska RP
Monika Maria Szkudlarek – KWW Strażak – Podzamcze
Kamil Grzegorz Opelt – KKW SLD Lewica Razem
Daniel Robert Kobielski – KWW Niezależni Wieruszów
Dorota Pregiel – KW Samoobrona
Małgorzata Łucja Broda – KWW „Odnowa”
Marta Mielcarek – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Marzena Nowak – KWW Zgoda
Paulina Kowalczyk – osoba wskazana przez burmistrza spośród prac. samorządowych
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 W Wieruszowie
Danuta Teresa Pasieka – KWW Uczciwość
Kazimierz Jasiński - KW Platforma Obywatelska RP
Henryka Maria Giemza – KW Prawo i Sprawiedliwość
Tadeusz Zygmunt Adamczyk - KKW SLD Lewica Razem
Małgorzata Kania – KW Samoobrona
Anna Izabella Kmiecik – KWW „Odnowa
Regina Stanisława Lewandowska – KW Polskie Stronnictwo Ludowae
Teresa Bożena Drezner – KWW Zgoda
Monika Magdalena Howis – osoba wskazana przez burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Wieruszowie
Magdalena Barbara Ajtner – KW Platforma Obywatelska RP
Marta Fiszer – KW Prawo i Sprawiedliwość
Lech Jerzy Mączka – KKW SLD Lewica Razem
Adam Gaj – KW Samoobrona
Jarosław Marian Urbaniak – KWW nasz Wieruszów
Katarzyna Małgorzata Badylak – KWW „Odnowa”
Aleksandra Kwiecińska – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Dominika Nikodem – KWW Zgoda
Agnieszka Krawczyk – Sodomska – osoba wskazana przez burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Wieruszowie
Jan Zenon Sołyga – KW Platforma Obywatelska RP
Ludwik Piotr Orman – KW Prawo i Sprawiedliwość
Paulina Błachowicz – KW Sławomira Stoleckiego
Teresa Gonera – KKW SLD Lewica Razem
Robert Włodzimierz Szymczyk – KW Samoobrona
Szymon Kasprzak – KWW Ruch Narodowy
Miłosz Leszek Sroka – KWW „Odnowa”
Teresa Gonera – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Andrzej Trzeciak – osoba wskazana przez burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Wieruszowie
Agnieszka Fronia – KWW Siódemka
Paulina Gruca – KW Platforma Obywatelska RP
Krzysztof Andrzej Jeziorny – KW Prawo i Sprawiedliwość
Aldona Świsulska – KKW SLD Lewica razem
Marcin Tomasz Pisula – KWW Niezależni Wieruszów
Włodzimierz Zygmunt Szymczyk – KW Samoobrona
Piotr Stanisław Matyja – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Żaneta Agnieszka Matusiak – KWW Zgoda
Ewa Barbara Szandała – osoba wskazana przez burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Wieruszowie
Joanna Ewelina Karpiel – KW Platforma Obywatelska RP
Agnieszka Dybek – KW Prawo i Sprawiedliwość
Andżelika Czukiewska - KKW SLD Lewica Razem
Małgorzata Jankiewicz – KWW Niezależni Wieruszów
Patrycja Wojciechowska – KW Samoobrona
Tomasz Adam Kucharczyk – KWW „Odnowa”
Elżbieta Barszczewska – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Paulina Jadwiga Guzowska – KWW Zgoda
Paulina Magdalena Beck – Kowalczyk – osoba wskazana przez burmistrza spośród prac. Samorządowych
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Teklinowie
Marta Zawadka – KW Platforma Obywatelska RP
Irena Elżbieta Kopacka – KW Prawo i Sprawiedliwość
Jan Leszczyński – KKW SLD Lewica Razem
Rafał Olbromski – KWW Niezależni Wieruszów
Łukasz Leszczyński – KW Samoobrona
Włodzimierz Kazimierz Zabłocki – KWW „Odnowa”
Aleksandra Krupa – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Grażyna Anna Prymas – KWW Zgoda
Marzena Magdalena Ociepa – osoba wskazana przez burmistrza spośród prac. Samorządowych
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Kuźnicy Skakawskiej
Kinga Pisula – KW Platforma Obywatelska RP
Zbigniew Ziętkiewicz – KW Prawo i Sprawiedliwość
Henryk Kubacki – KKW SLD Lewica Razem
Anna Maria Leszczyńska – KWW Niezależni Wieruszów
Marcin Piotr Gnych – KWW Ruch Narodowy
Patrycja Magdalena Pisula – KWW ”Odnowa”
Anna Nowak – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Marek Tomasz Goliński – KWW Zgoda
Krzysztof Pielesiak – osoba wskazana przez burmistrza spośród prac. Samorządowych
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Pieczyskach
Tomasz Wojtan – KW Platforma Obywatelska RP
Małgorzata Skórniak – KW Prawo i Sprawiedliwość
Edyta Justyna Rzadka – KKW SLD Lewica Razem
Ilona Joanna Pietrzak – KWW Niezależni Wieruszów
Bożena Kania – KW Samoobrona
Aleksandra Elżbieta Toboła – KWW „Odnowa”
Zbigniew Stanisław Dąbrowski – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Damian Znamirowski – KWW Zgoda
Magdalena Agata Rejman – osoba wskazana przez burmistrza spośród prac. Samorządowych.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Mirkowie
Iwona Barbara Wasilewska – KW Platforma Obywatelska RP
Kazimierz Strzelecki – KW Prawo i Sprawiedliwość
Franciszek Wąsik – KKW SLD Lewica Razem
Małgorzata Maria Burak – KWW Niezależni Wieruszów
Magdalena Baran – KW Samoobrona
Elżbieta Ludmiła Góralska – KWW „Odnowa”
Marta Kukuła – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Dariusz Malik – KWW Zgoda
Anna Maria Zawadzka – osoba wskazana przez burmistrza spośród prac. Samorządowych
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Cieszęcinie
Katarzyna Brzezińska – KW Platforma Obywatelska RP
Eugeniusz Pakuła – KW Prawo i Sprawiedliwość
Sławomir Piotr Pilarski – KKW SLD Lewica Razem
Anna Barbara Gąszczak – KWW Niezależni Wieruszów
Marcin Gabas – KW Samoobrona
Alicja Kocoń – KWW „Odnowa”
Monika Joanna Kopacka – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Halina Maria Wilk- KWW Zgoda
Aleksandra Barbara Wawrzynowicz – osoba wskazana przez burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Wyszanowie
Elżbieta Opacka – KWW JEDNOŚĆ
Jacek Dąbik – KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Ilska – KKW SLD SLD Lewica Razem
Błażej Grzegorz Bęben – KW Samoobrona
Piotr Paweł Figiel – KWW „ Odnowa”
Anna Nawrocka – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Stefania Leszczyńska – KWW Zgoda
Agnieszka Wróbel - Platforma Obywatelska
Jan Patkowski – osoba wskazana przez burmistrza
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Wieruszowie
Maciej Karol Hodera – KW Platforma Obywatelska RP
Katarzyna Ewa Polasik – KW Prawo i Sprawiedliwość
Agnieszka Monika Pilarska – KWW SLD Lewica Razem
Tomasz Krzysztof Słowikowski – KWW „Odnowa”
Marcin Łukasz Błażejewski – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Jadwiga Terelak – KWW Zgoda
Katarzyna Elżbieta Śmiałek – osoba wskazana przez burmistrza spośród pracowników szpitala