Musieli pogodzić się z przegraną

PIŁKA NOŻNA
2014-04-20 00:46

W spotkaniu 21 kolejki klasy okręgowej porażka Gal-Gazu 4:2. Piłkarze trenera Mariusza Marka prowadzili do przerwy 2:0 po golach Rafała Wróbla i Damiana Dwornika. Po zmianie stron rezultat długo się nie zmieniał i wydawało się, że trzy punkty trafią do drużyny z Galewic. W 67 minucie brutalnie faulowany był Mateusz Poprawa, który musiał opuścić boisko. Nie był to pierwszy taki faul zawodników gospodarzy, jednak bez większych konsekwencji. W 74 minucie Brąszewice zdobyły kontaktowego gola, a w kolejnych 15 minutach sytuacja, którą trudno wytłumaczyć. Łukasz Komar jeszcze trzykrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki i "Gazy" musiały się pogodzić z przegraną.

LZS Brąszewice - KS Gal-Gaz Galewice 4:2 (0:2)

4:2 LZS Brąszewice (91 minuta)

KS Gal-Gaz Galewice: Komar - Jaroch, Królikowski, Koziara, Szynklarz - Tomczyk, Micota, Dwornik, Poprawa (od 67 Kosecki) - Wróbel (od 70 Okoń), Wójcicki

Juniorzy również zaznali dziś gorycz porażki. Prowadząc w Łodzi ze Sport Perfectem 2:0, przegrali 3:2, tracąc ostatniego gola w 92 minucie.