LKS Kwiatkowice - UKS GALGAZ 0:3 (0:3) !!!

Liga okręgowa trampkarzy
2015-04-25 19:49
W 12 kolejce spotkań ligi okręgowej trampkarzy UKS GALGAZ pokonał na wyjeździe LKS Kwiatkowice 3:0! Wynik został ustalony w pierwszych dwudziestu minutach. Strzelanie rozpoczął Damian Małys, a kolejne dwa gole zdobył Bartosz Kacała! Podopieczni trenerów Marcina Patkowskiego i Romana Pazka umocnili się na pozycji lidera tabeli!-->

LKS Kwiatkowice - UKS GALGAZ 0:3 (0:3)

Bramki:

0:1 Damian Małys 1' (asysta Kacała)

0:2 Bartosz Kacała 13' (asysta Gabrych)

0:3 Bartosz Kacała 20' (asysta Trała)

UKS GALGAZ: Duś - Jaśniak, Lisiak, Trała, Karsznia - Gabrych (od 74' Grądowy), Walczak, Kacała, J. Małys - Jagielski (od 75' Musialski), D. Małys

Mecz nie mógł rozpocząć się lepiej dla UKS - u GALGAZ. Już w 35 sekundzie z bramki cieszył się Damian Małys, który precyzyjnym strzałem z kilkunastu metrów umieścił piłkę w siatce. Nie było to jednak najszybsze trafienie naszego napastnika w tym sezonie. W rundzie jesiennej w pojedynku z zespołem GKS Czastary gol padł w 20 sekundzie spotkania. Galewiczanie rzucili się na rywali i tworzyli sobie kolejne sytuacje do podwyższenia wyniku.W 13 i 20 minucie piłka znalazła drogę do bramki Kwiatkowic po bardzo dobrych uderzeniach głową Bartosza Kacały. Stałe fragmenty znakomicie egzekwował Marcin Trała. Rezultat do przerwy mógł być dużo bardziej okazały. Dwukrotnie w znakomitych sytuacjach spudłował aktywny Damian Małys, a w końcówce pierwszej połowy, naszej drużynie należał się ewidentny rzut karny po faulu na atakującym Galewic.

Po zmianie stron galewiczanie kontrolowali spotkanie i mieli okazje na kolejne gole, które jednak nie padły. Młodzi piłkarze byli dziś mocno osłabieni. Z powodu chorób nie zagrali - kapitan drużyny Wojciech Kurzyński oraz Tomasz Ociepa. Kontuzje leczą podstawowi w rundzie jesiennej obrońcy Mikołaj Żmidziński i Konrad Szkudlarek. W drużynie zadebiutował Konrad Głowinkowski.

Zespół pokazał charakter i odniósł w pełni zasłużone dziesiąte zwycięstwo w sezonie.