Kolejne punkty dla Prosny Wieruszów

Okręgowa Liga Trampkarzy
2015-04-25 18:31

Kolejne dobre spotkanie i kolejne punkty wywalczyli zawodnicy Prosny Wieruszów w Okręgowej Lidze Trampkarzy. Tym razem podopieczni Łukasza Jasińskiego wygrali 2 : 1 z drużyną WKS Wieluń. Od początkowego gwizdka do ostatniego to gospodarze kontrolowali grę i dłużej utrzymywali się przy piłce. W 1 połowie mogli prowadzić już wysoko ale swoje okazję marnowali Bartek Grzesiuk i Krzysiek Kopacki, goście tylko raz znaleźli się pod bramką Prosny. W drugiej odsłonie znowu do ataku ruszyła drożyna Prosny i w 48 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Kalety piłkę w siatce głową umieścił Krzysiek Kopacki.
W 56 minucie po błędzie obrońców drużyna z Wielunia zdołała doprowadzić do remisu. Na szczęście nie podcieło to skrzydeł naszym zawodnikom i cały czas napierali na bramkę z Wielunia. Oko w oko z bramkarzem stanął Bartek Grzesiuk jednak piłka po jego strzale przeleciała tuż obok słupka. Swoich sił próbowały także DZIEWCZYNY ( jesteśmy jedyną drużyną w lidze która w swoim zespole ma dziewczyny) Patrycja Górka i Kornelia Skolankiewicz, ale bramkarz Wielunia obronił strzały. Bramkę na wagę 3 pkt zdobył natomiast po pięknej indywidualnej akcji Kuba Imperowicz który ograł 4 zawodników wielunia i płaskim strzałem w długi róg zdobył bramkę na 2;1.

Cały zespół zasługuje na gorące brawa za walkę i charakter. Kolejne punkty w pełni zasłużone.

WKS PROSNA WIERUSZÓW - WKS WIELUŃ 2 : 1

Bramki:

48' Kopacki Krzysiu ( asysta Mateusz Kaleta)

70' Imperowicz Kuba

Skład Prosny - Magaj Mikołaj, Owczarski Hubert, Hojeński Tomek, Bizuga Mateusz, Biegański Tobiasz, Kopacki Krzysztof ( 70' Skolankiewicz Kornelia), Kaleta Mateusz, Wojcieszko Gracjan, Imperowicz Kuba, Weszka Kamil ( 30' Górka Patrycja), Grzesiuk Bartek

Rezerwowi: Hojeński Mateusz

Trener: Łukasz Jasiński