Wyniki ostatnich kolejek klas: Okręgowej, A i B. Pod nimi zapowiedzi i aktualny układ w tabelach po 20 i 21 września. Zobacz i idź kibicować swoim drużynom!
KLASA OKRĘGOWA
8 kolejka 20 i 21 września
LGKS Charłupia Mała |
2-1 |
LKS Kobierzycko |
LUKS Bałucz |
3-1 |
Orkan Buczek |
MLKS Konopnica |
1-0 |
Czarni Rząśnia |
Jutrzenka Warta |
2-4 |
Warta Osjaków |
GLKS Strzelce Wielkie |
1-1 |
LKS Chojne |
Prosna Wieruszów |
1-2 |
LZS Masłowice |
Widavia Widawa |
2-0 |
Gal Gaz Galewice |
LZS Brąszewice |
1-0 |
Sommer Zapole |
Zapowiedź 9 kolejki
Sommer Zapole |
- |
Jaga Lututów |
Gal Gaz Galewice |
- |
LZS Brąszewice |
LZS Masłowice |
- |
Widavia Widawa |
LKS Chojne |
- |
Prosna Wieruszów |
Warta Osjaków |
- |
GLKS Strzelce Wielkie |
Czarni Rząśnia |
- |
Jutrzenka Warta |
Orkan Buczek |
- |
MLKS Konopnica |
LKS Kobierzycko |
- |
LUKS Bałucz |
TABELA KLASY OKRĘGOWEJ PO 8 KOLEJCE
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bilans Bramki |
1. |
LUKS Bałucz |
7 |
18 |
6 |
0 |
1 |
20-5 |
2. |
Widavia Widawa |
7 |
18 |
6 |
0 |
1 |
24-11 |
3. |
LKS Chojne |
8 |
17 |
5 |
2 |
1 |
15-6 |
4. |
Jutrzenka Warta |
7 |
16 |
5 |
1 |
1 |
27-12 |
5. |
LGKS Charłupia Mała |
8 |
16 |
5 |
1 |
2 |
20-15 |
6. |
MLKS Konopnica |
7 |
16 |
5 |
1 |
1 |
13-9 |
7. |
Czarni Rząśnia |
8 |
13 |
4 |
1 |
3 |
9-8 |
8. |
Orkan Buczek |
8 |
9 |
2 |
3 |
3 |
20-15 |
9. |
LZS Brąszewice |
7 |
9 |
3 |
0 |
4 |
16-18 |
10. |
LKS Kobierzycko |
8 |
9 |
3 |
0 |
5 |
12-14 |
11. |
GLKS Strzelce Wielkie |
7 |
8 |
2 |
2 |
3 |
13-20 |
12. |
Warta Osjaków |
8 |
8 |
2 |
2 |
4 |
9-15 |
13. |
Gal Gaz Galewice |
8 |
8 |
2 |
2 |
4 |
9-13 |
14. |
Sommer Zapole |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
12-18 |
15. |
Prosna Wieruszów |
7 |
6 |
2 |
0 |
5 |
7-13 |
16. |
Jaga Lututów |
7 |
3 |
1 |
0 |
6 |
12-20 |
17. |
LZS Masłowice |
8 |
3 |
1 |
0 |
7 |
7-33 |
KLASA A
Wyniki 6 kolejki z 20 i 21 września
LKS Wierzchlas |
3-1 |
LZS Wydrzyn |
GLKS Biała |
3-1 |
GKS Siemkowice |
LZS Łaszew |
0-1 |
Unia Sulmierzyce |
LZS Kurów |
6-3 |
Orzeł Galewice |
Słowian Dworszowice |
5-1 |
Start Świątkowice |
KS Kraszkowice |
3-4 |
Baszta Bolesławiec |
Start Łubnice |
0-1 |
Victoria Skomlin |
Czarni II Rząśnia |
1-0 |
Rolnik Skąpa |
Zapowiedzi 7 kolejki
Rolnik Skąpa |
- |
LKS Wierzchlas |
Victoria Skomlin |
- |
Czarni II Rząśnia |
Baszta Bolesławiec |
- |
Start Łubnice |
Start Świątkowice |
- |
KS Kraszkowice |
Orzeł Galewice |
- |
Słowian Dworszowice |
Unia Sulmierzyce |
- |
LZS Kurów |
GKS Siemkowice |
- |
LZS Łaszew |
LZS Wydrzyn |
- |
GLKS Biała |
TABELA A KLASY PO 6 KOLEJCE
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bilans Bramki |
1. |
Victoria Skomlin |
6 |
15 |
5 |
0 |
1 |
15-6 |
2. |
Unia Sulmierzyce |
6 |
15 |
5 |
0 |
1 |
15-5 |
3. |
Słowian Dworszowice |
6 |
15 |
5 |
0 |
1 |
28-12 |
4. |
LZS Łaszew |
6 |
12 |
4 |
0 |
2 |
14-8 |
5. |
Orzeł Galewice |
6 |
12 |
4 |
0 |
2 |
19-18 |
6. |
Baszta Bolesławiec |
6 |
12 |
4 |
0 |
2 |
20-16 |
7. |
LZS Kurów |
6 |
10 |
3 |
1 |
2 |
19-16 |
8. |
Start Łubnice |
6 |
9 |
3 |
0 |
3 |
17-10 |
9. |
Czarni II Rząśnia |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
4-14 |
10. |
KS Kraszkowice |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
9-10 |
11. |
LKS Wierzchlas |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
6-10 |
12. |
GLKS Biała |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
13-16 |
13. |
Rolnik Skąpa |
6 |
5 |
1 |
2 |
3 |
11-15 |
14. |
LZS Wydrzyn |
6 |
4 |
1 |
1 |
4 |
10-19 |
15. |
GKS Siemkowice |
6 |
4 |
1 |
1 |
4 |
10-17 |
16. |
Start Świątkowice |
6 |
0 |
0 |
0 |
6 |
4-22 |
KLASA B
Wyniki Klasy B po 20 i 21 września
Hetman Żdżary |
2-3 |
LZS Krzyworzeka |
LKS Łyskornia |
1-2 |
Piast Ruda |
Zryw Wójcin |
3-2 |
Sparta Mokrsko |
LZS Komorniki |
odwołany |
LZS Pątnów |
KS Osiek |
2-1 |
LZS Młynisko |
LZS Ożarów |
1-6 |
LZS Staw |
Prosna Wyszanów |
1-4 |
GKS Czastary |
Zapowiedzi spotkań na 27 i 28 września
LZS Krzyworzeka |
- |
GKS Czastary |
LZS Staw |
- |
Prosna Wyszanów |
LZS Młynisko |
- |
LZS Ożarów |
LZS Pątnów |
- |
KS Osiek |
Sparta Mokrsko |
- |
LZS Komorniki |
Piast Ruda |
- |
Zryw Wójcin |
Hetman Żdżary |
- |
LKS Łyskornia |
TABELA KLASY B PO 5 Kolejce
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bilans Bramki |
1. |
GKS Czastary |
5 |
15 |
5 |
0 |
0 |
31-4 |
2. |
Piast Ruda |
5 |
13 |
4 |
1 |
0 |
22-10 |
3. |
Zryw Wójcin |
5 |
12 |
4 |
0 |
1 |
17-11 |
4. |
KS Osiek |
5 |
12 |
4 |
0 |
1 |
12-6 |
5. |
LZS Krzyworzeka |
5 |
10 |
3 |
1 |
1 |
12-8 |
6. |
LZS Staw |
5 |
9 |
3 |
0 |
2 |
17-8 |
7. |
LZS Młynisko |
5 |
7 |
2 |
1 |
2 |
20-12 |
8. |
LZS Pątnów |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
7-10 |
9. |
Hetman Żdżary |
5 |
4 |
1 |
1 |
3 |
11-18 |
10. |
LZS Ożarów |
5 |
3 |
1 |
0 |
4 |
5-19 |
11. |
Sparta Mokrsko |
5 |
3 |
0 |
3 |
2 |
5-8 |
12. |
Prosna Wyszanów |
5 |
3 |
1 |
0 |
4 |
4-11 |
13. |
LKS Łyskornia |
5 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3-10 |
14. |
LZS Komorniki |
4 |
0 |
0 |
0 |
4 |
2-33 |