Jeden mecz i jedenaście bramek

GAL GAZ GALEWICE – START ŁUBNICE
2014-04-13 10:30

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze trenera Mariusza Marka w spotkaniu 20 kolejki kasy okręgowej. Bramkarz Startu Łubnice aż 11 razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Po raz drugi w tym sezonie "Gazy" wygrały dwucyfrowo (poprzednio 14:0 z LZS-em Wydrzyn) i przewodzą tabeli z pięciopunktową przewagą nad Błaszkami (Przegrana Piasta z Kobierzyckiem 3:2)!

W derbach powiatu wieruszowskiego absolutna dominacja Gal-Gazu. Galewiczanie już w pierwszej minucie objęli prowadzenie za sprawą Kajetana Tomczyka, a pierwsze 45 minut zakończyli pięciobramkową przewagą! W drugiej części gry gospodarze jeszcze sześć razy umieszczali piłkę w bramce rywali. "Przełamał" się najlepszy strzelec drużyny Mariusz Kalemba, który w trzech pierwszych spotkaniach rundy wiosennej nie trafiał do bramki przeciwników, a dziś dokonał tej sztuki czterokrotnie - w sumie nasz napastnik zdobył już 28 goli w bieżącym sezonie! Warto odnotować również pierwsze trafienie w ligowej piłce seniorskiej, juniora - Przemysława Śniadego!

KS Gal-Gaz Galewice - LKS Start Łubnice 11:0 (5:0)

11:0 Szymon Micota (88 minuta)

KS Gal-Gaz Galewice: Gruszka - Jaroch (od 68 Poprawa), Koziara, Królikowski, Szynklarz - Tomczyk, Micota, Dwornik, Okoń (od 68 Kosecki) - Wróbel (od 68 Śniady), Kalemba

Świetne występy ma za sobą także młodzież. Zawodnicy występujący w klasie "Kuchara" pokonali Widavię Widawa 5:0! Juniorzy rozgromili Victorię Bielawy 9:0!

Zdjęcia 12 - 34: Karol Dąbrowski