Gal-Gaz uległ Jutrzence

LKS PAPROTNIA WYCOFAŁ SIĘ Z ROZGRYWEK
2014-08-31 19:53

Pięć bramek padło w meczu piątej kolejki klasy okręgowej. Gal-Gaz Galewice uległ na własnym boisku Jutrzence Warta 2:3. Goście już w 12 minucie objęli prowadzenie. Wyrównanie padło po uderzeniu Mariusza Kalemby. Do przeryw 1:1. Po zmianie stron bez bramek do 70 minuty, kiedy to rywale wykorzystali gapiostwo zawodników Gal-Gazu i zdobyli bramkę po szybko wykonanym rzucie wolnym. W 80 minucie z rzutu wolnego z ponad 25 metrów trafił Wojciech Chyra i wydawało się, że galewiczanie zdobędą przynajmniej punkt. Jutrzenka, która trzeba przyznać prezentowała się w tym meczu bardzo dobrze, zdołała zdobyć decydującego gola w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Arbiter nie odgwizdał ewidentnego faulu na Tomaszu Królikowskim, a piłka znalazła się w siatce gospodarzy. Po emocjonującym spotkaniu trzy punkty dla Warty.

Po trzech meczach bez zwycięstwa, w szóstej kolejce rozgrywek, zespół prowadzony przez trenera Mariusza Marka, powalczy o trzy punkty w Strzelcach Wielkich.

KS Gal-Gaz Galewice - Jutrzenka Warta 2:3 (1:1)

Bramki:

0:1 Jutrzenka Warta (12 minuta)
1:1 Mariusz Kalemba (35 minuta)
1:2 Jutrzenka Warta (70 minuta)
2:2 Wojciech Chyra (80 minuta)
2:3 Jutrzenka Warta (87 minuta)

KS Gal-Gaz Galewice: Olkusz - Okoń (od 84 Śniady), Jaroch, Królikowski, Gabas - Kaczmarek, Wójcicki, Oszczęda, Gwiazda, Namyślak (od 46 Chyra)- Kalemba

Trzeba odnotować, że z tej grupy wycofał się LKS PAPROTNIA. Dotychczasowe mecze zostają anulowane a drużyny, które mają w terminarzu jako rywala Paprotnię będą pauzować.  Tak stało się w ostatnia sobotę z jedenastka Prosny Wieruszów.