Drużyny UKS Gal-Gaz wygrywają wysoko

Dwa mecze w jednym materiale
2014-04-12 21:30

UKS Gal-Gaz - GKS Widavia Widawa 5:0 (1:0)

Pewne zwycięstwo, aż 5:0 odnieśli dziś podopieczni trenera Marcina Patkowskiego w klasie "Kuchara". Galewiczanie prowadzili do przerwy 1:0 po skutecznie wykonanym przez Damiana Małysa rzucie karnym. Po zmianie stron kolejne dwa gole dołożył Tomasz Ociepa, a po jednym Wojciech Kurzyński (rzut karny) i Marcin Trała (rzut wolny). Dla młodych piłkarzy była to dziewiąta wygrana w sezonie!

Bramki:
1:0 Damian Małys 30' - rzut karny (faulowany Ociepa)
2:0 Tomasz Ociepa 38' (asysta Lisiak)
3:0 Wojciech Kurzyński 58' - rzut karny (faulowany Ociepa)
4:0 Marcin Trała 64'
5:0 Tomasz Ociepa 66' (asysta Kacała)

UKS Gal-Gaz: Duś - Jaśniak (od 55' Walczak), Szkudlarek, Kurzyński, Żmidziński (od 65' Karsznia) - Lisiak (od 66' Musialski), Kacała - Ociepa (od 66' Siemieniak), Trała, J. Małys (od 67' Dobrychłop) - D. Małys (od 60' Gabrych)

Liga wojewódzka:

UKS Gal-Gaz Galewice - Victoria Bielawy 9:0 (3:0)!

W 17 kolejce ligi wojewódzkiej juniorów starszych UKS Gal-Gaz rozgromił Victorię Bielawy 9:0! Galewiczanie pierwszego gola zdobyli dopiero w czterdziestej minucie, jednak od tej pory worek z bramkami się rozwiązał. Dla gospodarzy strzelali: Wojciech Chyra - 3, Tomasz Gabas - 2, Dawid Namyślak, Fabian Bieleń, Kamil Oszczęda, Krzysztof Nawrocki!

UKS Gal-Gaz Galewice - Victoria Bielawy 9:0 (3:0)
Bramki:
1:0 Tomasz Gabas 40'
2:0 Dawid Namyślak 42'
3:0 Fabian Bieleń 44' (asysta Chyra)
4:0 Kamil Oszczęda 53' (asysta Bieleń)
5:0 Krzysztof Nawrocki 61' (asysta Bieleń)
6:0 Tomasz Gabas 68' (asysta Bieleń)
7:0 Wojciech Chyra 76' (asysta Olszowiak)
8:0 Wojciech Chyra 83'
9:0 Wojciech Chyra 85' (asysta Namyślak)

UKS Gal-Gaz: Wojcieszak (od 46' Jarosz) - Piecuch (od 68' Paluch), Tęsiorowski, Cierkosz, Gabas - Śniady (od 46' Chmielewski), Oszczęda, Namyślak, Nawrocki - Bieleń (od 68' Olszowiak), Chyra

W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpił kapitan drużyny Przemysław Gwiazda, który pauzował za cztery żółte kartki. Niespodziewanie w pierwszych 10 minutach to goście stworzyli sobie dwie dobre sytuacje do zdobycia gola, jednak bardzo dobrze interweniował Mateusz Wojcieszak. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła dopiero w 40 minucie po strzale z ponad dwudziestu metrów Tomasza Gabasa. Wcześniej po uderzeniach Fabiana Bielenia i Kamila Oszczędy piłka lądowała na  słupku i poprzeczce. Jeszcze w pierwszej połowie galewiczanie dołożyli dwa gole. Najpierw mocno sprzed "szesnastki" uderzał Dawid Namyślak, a wynik do przerwy na 3:0 ustalił wspomniany Bieleń. Dla najlepszego strzelca drużyny, był to pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce w rundzie wiosennej.

Po zmianie stron piękną bramkę przewrotką zdobył Kamil Oszczęda. Kolejne dwa gole Krzysztofa Nawrockiego i ponownie Tomasza Gabasa dały już sześciobramkowe prowadzenie! Wynik na 9:0 ustalił swoimi uderzeniami Wojciech Chyra, który w niespełna 10 minut ustrzelił hat-tricka!